Main menu

Pages

Bir Amaç ile E-posta Yazma

 

Bir Amaç ile E-posta Yazma

Bir Amaç ile E-posta Yazma

Kaç kere gördün? Gelen kutunuzu sadece başka bir uzun, görünüşte sonsuz e-posta listesini görmek için açarsınız. Her birini dikkatlice açarsınız ve bazılarına 10-20 saniye hızlı tarama verirsiniz. İlginizi bir şey yakalarsa okumaya devam edin. Değilse, hızlı bir tıklamadır (anahtarı sil) ve devam edersiniz. Eğer bu senin düzeninse, yalnız değilsin. Bu senaryo, her gün milyonlarca internet kullanıcısı olmasa da binlerce kişi tarafından tekrarlanır.


Bu düzeni bilmek internet pazarlamacılarının işini daha da zorlaştırıyor. Herhangi bir önemli sayıyı bir alt çizgide yetiştirme ve tutma yeteneğimiz, bu değerli birkaç saniyelik okuma süresini en üst düzeye çıkarma yeteneğimizle doğrudan belirlenir. Bir e-posta yazmak ve cevapların uçmasını sağlamak için gerekenlere sahip misiniz? Çoğumuz neredeyse her gün e-posta gönderiyoruz. Dikkatlice düşünmeden her şeyi çok sık yapıyoruz. Sonuç olarak, bu e-postalar genellikle mükemmelden daha az yazılır ve gönderilir ve istenen sonucu üretememektedir.


Toplu e-posta göndermenin amacı genellikle ziyaretçileri bir satış yapmak yerine bir web sitesini görüntülemeye çekmek için tasarlanmıştır, bu nedenle e-postayı yazmadan önce zaman ayırıp amacınızı tam olarak tanımlamak önemlidir. Yol boyunca size yardımcı olacak birkaç ipucu:


Basit ve kısa tutun.

Bazı insanlar anlamayabileceğinden uzun veya teknik kelimeler kullanmaktan kaçının.

Birinin yeterli olacağı üç kelime kullanmayın.

E-posta uzun ve waffle sıkıntısı ile doluysa, şüphesiz ve şüphesiz, sonuna ulaşmadan önce silinme olasılığı vardır.

Açılış paragrafı çok önemlidir.

Okuyucuyla hemen tıklamazsa, zamanınızı göndererek boşa harcadınız.

En iyi yazarların bile makalelerini ve e-postalarını düzenlemek ve yeniden yazmak için zaman harcadığı doğru.

Göz alıcı bir başlıkla başlayın. Bir soru ya da ifade olabilir. Hemen dikkatlerini çekmelisin.

Okuyucunuzun bakış açısından baktığınızdan emin olun, okumaya ve sonucu keşfetmek istemenize neden olacak kadar güçlü veya heyecan verici mi?

Başlıklar umutları kancalar ve bir sonraki satıra götürür. Orada bir sonraki cümleyi okumalarını sağlamak için ilgi alanlarını oluşturmaya başlarsınız... ve sonraki her biri.

Hatta işletmelerine yardımcı olacak ücretsiz bir hediye veya aylık bir bülten sunmaya değer olduğunu görebilirsiniz. Web'de verebileceğiniz birçok ücretsiz e-kitap vardır.

E-postanızın amacı bir satış yapmaksa, bir garanti veya tam bir geri ödeme sunun. Bu, sahip olabilecekleri korkuları ortadan ortadan çıkarmalı.


E-postanızı test etmenin arsız bir yolu, işle ilgilenen birkaç arkadaşınıza göndermek, sonuna bir mesaj eklemek ve size e-posta göndermelerini istemektir. Bir yanıt almazsanız, mesajınızı almak için e-postanızın mesajın yeterince aşağısına inmeden önce atıldığının bir işareti olarak kabul edin. Bu durumda, e-postanızı düzenlemek ve ana listenize geri göndermeden önce gerekmeyen metinleri kaldırmak iyi bir fikirdir.


Kullandığınız kesin teknikler ve yöntemler kişisel tercihlere, ürün farklılıklarına, pazar koşullarına vb. Ancak, temel yaklaşım, onları göndermeden önce biraz önceden hazırlık ve çalışma verdiğinden emin olmaktır. Yaptığı farka hoş bir şekilde şaşıracaksınız.

You are now in the first article
reactions

Yorumlar

İçindekiler Tablosu Başlığı