Main menu

Pages

E-posta Pazarlama Kampanyanızla ilgili Yardım Alma

 E-posta Pazarlama Kampanyanızla ilgili Yardım Alma

E-posta Pazarlama Kampanyanızla ilgili Yardım AlmaBilgili işletme sahipleri, etkili bir e-posta pazarlama kampanyasını nasıl yürüteceklerini bilmeseler bile e-posta pazarlamasının önemini fark ederler. Sadece bunun, bir işletme sahibinin hedef kitlesinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamasına yardımcı olmak için bir e-posta pazarlama kampanyası yürütmesinin zorunlu olduğunu fark edebileceği anlamına gelir, ancak gerçekten etkili olan bir e-posta pazarlama kampanyasını nasıl organize edeceğini bilmiyor olabilir. Neyse ki bu işletme sahipleri için e-posta pazarlaması hakkında çok fazla bilgi sahibi olmak zorunda değiller, çünkü etkili bir e-posta pazarlama kampanyası planlama ve çalıştırmada onlara yardımcı olabilecek birçok İnternet pazarlama danışmanı var. Bu makalede, bir e-posta pazarlama kampanyası düzenlemenize yardımcı olacak bir danışman bulmak için bazı ipuçları verilecektir.


E-posta pazarlama kampanyamızda size yardımcı olacak bir danışman arayışındaki en önemli kriterlerden biri deneyimdir. Özellikle geçmiş başarı ile sonuçlanan deneyimdir. Bu önemlidir, çünkü bir danışmanın sizin için ne kadar iyi performans göstereceğinin en iyi göstergelerinden biri, geçmişte ne kadar iyi performans gösterdikleridir. Bu, bir danışman çeşitli geçmiş müşterilerin e-posta pazarlaması yoluyla hedeflerine ulaşmak için yardımcı olabildiyse, danışmanın size aynı şekilde yardımcı olabileceği anlamına gelir.


E-posta pazarlama kampanyanızda size yardımcı olacak bir danışman işe alırken bir diğer önemli kriter de geçmiş müşterilerin görüşleridir. Belirli bir danışmanla çalışmayı taahhüt etmeden önce, geçmiş müşterilerden referans talep etmelisiniz. Sadece bu referansları talep etmemeli, aynı zamanda sağlanan geçmiş müşterilerin her biriyle iletişime geçmeli ve danışmanla olan deneyimleri hakkında sorgulamalısınız. Danışmanın muhtemelen sadece hizmetleri hakkında olumlu bir görüş sunacağından emin olduğu referansı sağlayacağını akılda tutmak önemlidir. Bununla birlikte, bu referanslar aracılığıyla danışmanın tarzı, kişiliği ve teknikleri hakkında hala çok şey öğrenebilirsiniz. Bu önemlidir, çünkü danışmanın kişiliğinin yanı sıra beceri ve yetenekleri de çok önemlidir.


Danışmanla iyi geçinemezseniz ve onunla konuşmak zorlaşırsanız, onunla çalışmak zor olabilir. Ayrıca, işle ilgili hedeflerinizi karşılamanız zor olabilir, çünkü danışmana yeterli bilgi sağlamamanız veya beklentilerinizi daha iyi karşılamak için stratejilerini ayarlamasına yardımcı olabilecek geri bildirimler sunmamanız muhtemeldir. Beceri, bilgi ve yeteneğin önemli olduğu doğru olsa da, kişilik çatışmaları sizin ve danışmanın yeterince iletişim kurmasını engelliyorsa, bazen bunların hiçbiri önemli değildir. Bu nedenle, danışman işe almadan önce danışman hakkındaki kişisel görüşünüz her zaman dikkatlice düşünülmelidir.


Danışmanlık referansları iyi bir fikir olsa da, Daha İyi İş Bürosu (BBB) ile de iletişime geçmeyi ve ayrıca e-posta pazarlama kampanyanızda size yardımcı olmak için işe almayı düşündüğünüz danışmanın bağımsız incelemelerini aramayı da düşünmelisiniz. BBB, danışmanın geçmiş performansı hakkında size çok fazla bilgi sağlayabilir. Danışman birkaç yıldır iş yapıyorsa ve BBB ile çözülmemiş bir şikayeti yoksa, bu danışmanın yeterli performans gösterdiğinin ve müşterilere adil davrandığının iyi bir göstergesidir. Tersine, hakkında bir takım çözülmemiş şikayetleri olan bir danışman muhtemelen iyi bir seçim olmayacaktır. Benzer şekilde, hizmetinin kalitesi hakkında çılgına dönen bir dizi bağımsız incelemeye sahip bir danışman, e-posta pazarlama kampanyanızda size yardımcı olmak için iyi bir seçimdir, internette bir dizi kötü yorumu olan bir danışman ise e-posta pazarlama kampanyanızda size yardımcı olmak için gerçekten iyi bir seçim değildir. Aynı şekilde, geçmiş müşterilerin sunduğu hizmetlerden memnun olmadığını varsayabilirsiniz, muhtemelen bu hizmetlerden de memnun olmayacaksınız. 

 ...

reactions

Yorumlar

İçindekiler Tablosu Başlığı